Засідання правового клубу "Феміда"

     

        Наші учні є постійними учасниками правового клубу "Феміда", який діє при районній центральній бібліотеці нашого міста.

 

        12 квітня учні 10 класу мали змогу поспілкуватися на правову тематику щодо чинного законодавства.

Цього разу, разом із заступником начальника відділу Зіньківсього бюро правової допомоги Другого полтавського місцевого центру з надання БВПД Корнійко Сергієм Михайловичем в ході гри "Правова еврика" було визначено двох переможців, які найбільш обізнані та ерудовані в правовій системі нашої держави.


Профорієнтація вступу до Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка

15 грудня у нашому навчальному закладі відбулася зустріч з доцентом кафедри економічної теорії та регіональної економіки Валерієм Олексійовичем Моптусовим.

 

Дана кафедра є однією з базових кафедр університету  і функціонує у складі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту. Вже понад 50 років вона забезпечує фундаментальну економіко-теоретичну підготовку студентів на всіх факультетах та спеціальностях ПолтНТУ.

 

Учні 9-11 класу, які зустрілися з Валерієм Олексійовичем дізналися про всі напрямки та умови навчання ПолтНТУ. Мали змогу проглянути профорієнтаційні відоеролики та задати питання, які їх цікавили. 

Детальніше на сайті http://pntu.edu.ua/ru/


Фото-виставка волонтерської діяльності

Протягом ІІ тижня грудня в навчальному закладі пройшла фото-виставка, яка була представлена на першому Полтавському форумі волонтерів.

         На фото - діяльність громадської спілки "Об'єднання учасників АТО "Українці разом".

Учні мали змогу ознайомитися не лише зі своїми фотографіями та участю у волонтерській роботі, а й побачити роботу всього району.

 

Наш заклад є координаційним центром волонтерського руху Зіньківського району. Керівник - Світлана Анатоліївна Даценко, яка не лише допомагає бійцям на Сході, а й підтримує їх після демобілізації. 

Зустріч з прозаїком Нечитайлом Миколою Яковичем

        1 грудня 2016 року в нашому навчальному закладі відбулася зустріч з літератором Нечитайлом Миколою Яковичем. Відомий прозаїк, член Полтавської спілки літераторів, переможець у номінації літераторів, лауреат премії ім.Панаса Мирного розповів учням про своє дитинство та юні роки, про важливість гарної освіти та розкриття особистісних творчих талантів.

        На заході були присутні учні 8-11 класів. Поділився прозаїк і власними життєвими історіями. 

        На згадку, про себе Микола Якович подарував педагогам та учням школи власну збірку.

МНС інформує

        13.09.2016 року в нашому навчальному закладі відбулася зустріч з працівниками Зіньківського МНС. 

        Начальником караулу старшим лейтенантом служби цивільного захисту Передерієм Віталієм Михайловичем з учнями 4-х класів було проведено профілактичну бесіду. Діти мали змогу ознайомитися з роботою пожежників у надзвичайних ситуаціях.

        Фахівець з профорієнтації Зіньківського РЦЗ Цюпак Інна Валеріївна розповіла про переваги професії пожежників.

       Наприкінці заходу учні подякували нашим захисникам та привітали їх з наступаючим професійним святом.


Участь у заходах, присвячених Визволенню міста Зінькова