28 квітня – Всесвітній день охорони праці.

     Напередодні в  нашому освітньому закладі  був проведений єдиний урок  «Захищене і здорове покоління». Для проведення уроку класні керівники використали різні форми роботи,щоб інформація була не тільки повчальною, але й корисною та цікавою. 


День Пам'яті та примирення та 73-річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     До святкових дат - Дня пам´яті та  примирення і  73-ї річниці  Перемоги над нацизмом у другій світовій війні,  у нашому навчальному закладі було проведено ряд заходів та зустрічей, в яких прийняли участь наші здобувачі освіти:

-            - 8 травня учні 10-го класу прийняли участь у відкритті пам’ятного знаку невідомим солдатам на центральному кладовищі міста;

         -  в актовому залі відбулася святкова лінійка, підготовлена учнями 8-А-Б класів.  Класні керівники - С.І.Бершак, В.М.Яценко;

 

         -    з святом привітали ветеранів, учасників бойових дій – С.Х.Богославця та В.М.Федоренка.


28 квітня - Всесвітній день з охорони праці                     "Захищене, здорове покоління".

       Напередодні в нашому освітньому закладі був проведений єдиний урок «Захищене і здорове покоління». Для проведення уроку класні керівники використали різні форми роботи, щоб інформація була не тільки повчальною, але й корисною та цікавою. 

      В рамках проведення Всесвітнього Дня з охорони праці було проведено ряд заходів:

- класні години "28 квітня - Всесвітній день охорони праці" за темою "Захищене, здорове покоління";

- конкурс дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей";

- вікторина для учнів 9-10 класів "Безпека в запитаннях і відповідях".


Веселка-2018

20 березня 2018 року учні нашого навчального закладу продемонстрували свої вміння у конкурсі-огляді художньої самодіяльності "Веселка-2018". 

 


Перемога в районному конкурсі театральних колективів НЗ

    12 березня на базі нашої школи відбувся конкурс театральних колективів навчальних закладів Зіньківського  району.

    Театральну постановку за п’єсою Михайла Старицького «По-модньому» підготували вчителі української мови та літератури - М.С.Заєць, Т.І.Попович, С.І. Бершак, вчитель зарубіжної літератури -В.І.Кечеджі. Завдяки вдалій акторській грі, яскравим костюмам та сучасному погляду на постановку, журі віддало перевагу саме нашому колективу.

 

       Вітаємо з перемогою всіх акторів, педагогів у районному етапі конкурсу та бажаємо творчих здобутків та подальших перемог у майбутньому!!!!! 


Загальношкільна лінійка

      22 січня, була проведена загальношкільна лінійка, присвячена 100- річчю IV Універсалу Центральної Ради, що проголосив незалежність України та 99-тій річниці проголошення соборності українських земель.

 

        Захід був підготовлений та проведений учнями 6-А кл. Класний керівник - А.В.Чорногор.


Останній дзвінок - 2017

       Ось і закінчився навчальний рік 2016-2017...

       Зі сльозами на очах зі школою попрощалися наші випускники. 

       Ось такими дорослими вони стали за 11 років навчання у школі, а ще у пам'яті їх батьків залишились спогади, як маленьких хлопчиків та дівчаток привели у перший клас. У країну знань їх повели перші вчителі - Лариса Борисівна Альошкіна та Алла Ігорівна Лєскова, у доросле життя - Тетяна Олександрівна Васильченко.

       

      Останній дзвінок це не лише прощання зі школою наших одинадцятикласників. Це - підсумок роботи за весь навчальний рік. Так, за здобутками у навчанні право підняти прапор було надано учням 9-го класу: Сергієві Влоху, Єлизаветі Даценко та учениці 10-го класу Аліні Ніколайчук.

      Директор свята Лариса Валеріївна Литус разом із заступниками Світланою Михайлівною Боровик та Людмилою Василівною Гавриш вручили дітям похвальну листи, грамоти, дипломи та подяки шкільного, районного, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівня. Учні-переможці обласних та всеукраїнських олімпіад отримали грошові винагороди.

      

      Цього року право дати останній дзвінок було надано учневі 11-го класу Антону Богомолу та учениці 1-А класу.

 

     Наприкінці свята останнього дзвінка одинадцятикласники затанцювали свій останній шкільний танок


Акція "Ще довго пам'яттю болітиме війна"

     4 травня 2017 року працівниками районної бібліотеки було організовано акцію, присвячену Дню Пам’яті та примирення і 72 –й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід проходив на майданчику біля Зіньківської центральної районної бібліотеки.

     У рамках акції учениця 9 класу Лідія Бедюх читала вірш Станіслава Тельнюка "Легенда про тьох сестер", а учні-екскурсоводи пошукового загону "Пам'ять", Вікторія Рак та Володимир Юхименко, читали листи з фронту «Трикутників солдатських кожен день чекали…»

    Учасники акції мали змогу взяти участь в інтелектуальній вікторині « Перемога буде за нами!» Що? Де? Коли? та в майстер – класі « Маки пам’яті» від Давидко Ангеліни.


Загальношкільна лінійка з директором школи Л.В.Литус щодо планування роботи та благоустрою шкільної території


День Святого Валентина - 2017

14 лютого 2017 року. Саме в цей день багато років тому Святий Валентин поєднав два закоханих серця... так говорить легенда, яку переповідають з покоління в покоління... Наші учні цього дня теж вітали один одного з цим днем "Днем Всіх Закоханих")))))


1) Протягом декількох днів працювала "Скринька Св.Валентина", за допомогою якої учні мали змогу привітати своїх друзів з цим днем валентинкою.
2) Відбулася загальношкільна акція "Валентинка купідону".
3) Пройшов конкурс "Дівчата проти хлопців" для учнів 9-11 класів.


Команда "Фортуна" знову у фіналі КВН!

10 лютого 2017 року відбулася зональна гра команд КВН Полтавської області. У грі знову показували свої вміння команди "Кадри" Шишацької гімназії для обдарованих дітей, "Бонжур" Диканської школи І-ІІІ ступенів та наша команда "Фортуна", яка цього року перемогла і набравши 18,2 балів вийшла до фіналу огляду-конкурсу. 
Вітаємо керівників та команду зі ще однією перемогою! Вперед у фінал!)))) 


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ ! ! ! !

25 січня відбувся районний огляд-конкурс команд КВН Зіньківського району. Наша команда "Фортуна" знову виборола першість та буде представляти наш район 10 лютого на зональному огляді-конкурсу серед 8 команд Полтавської області.
Дякуємо всім керівникам та нашій команді КВН "Фортуна".

ВИ - НАЙКРАЩІ!!!!!!!!!!

 

7   7   7   7   7   !   !   !   !   !

Пронулав наш останній дзвінок

27 травня 2016 року в Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 востаннє пролунав шкільний дзвінок для 34 одинадцятикласників. Серед них переможці Всеукраїнських, обласних та районних конкурсів. 

Урочисто підняти прапор на святі доручили найкращим випускникам Анастасії Дем'янченко, Ілоні Яценко та Віктору Кропивному.
         Директор школи Лариса Валеріївна Литус привітала всіх з успішним закінченням навчального року та вручила нагороди найсумліннішим учням та їх керівникам, які стали переможцями різних етапів Всеукраїнських олімпіад, науково-дослідницьких робіт МАН, конкурсів, за успіхи у навчанні, спортивні досягнення.

На святі була присутня волонтер Всеукраїнського громадського об'єднання "Українці разом" , координатор шкільного військово-історичного музею "Подвиг і Пам'ять" Світлана Даценко, яка нагородила учнівські, батьківські та педагогічний колектив школи та подякувала за надану допомогу та підтримку військовослужбовцям в зоні АТО.Останній

 

       шкільний

  

                  вальс...


        Право дати останній дзвінок було надано учениці 1-А класу Ангеліні Кунцевич та учню 11-Б класу Вадимові Боровику.

 


Позаду контрольні та домашні завдання, попереду - вступні екзамени та доросле життя. 


День Пам'яті та Примирення

                     Задихалося літо від спеки,

                     І сивіли від спраги лани.   

                      В сірім небі кружились лелеки,

                     А земля - в димовищі війни.

 

8-9 травня 2016 року вся Україна відзначала 71-річницю Дня Пам'яті та Перемоги над нацизмом у Європі. 

У Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 пройшли заходи, присвячені цим подіям.  06.05.16 відбулася урочиста загальношкільна лінійка, де учні 9-Б класу згадували події Другої світової війни та Героїв сьогодення, які захищають нашу країну в зоні АТО. 

 

Напередодні свята учні 9-А та 9-Б класів привітали ветеранів Другої світової війни.  06.05.16 учні-екскурсоводи зразкового пришкільного музею "Подвиг і Пам'ять" провели години пам'яті "Які вони солдати Перемоги?", "Подвиги Героїв АТО" для учнів Дейкалівської ЗОШ. 09.05.16 учні школи разом з учителями взяли участь в мітингу на Меморіалі Слави міста.

26 квітня, виповнилося 30 років з моменту страшної для всього людства техногенної ядерної катастрофи - аварії на Чорнобильській атомній електростанції. З цього приводу у нашому місті відбувся траурний мітинг.  Учні 9-А та 10 класів Зіньківської спеціалізованої школи №2 долучились до мітингу, траурної ходи, молитви та поклали квіти до пам’ятника жертв катастрофи на Чорнобильській АЕС.


Виховний захід « Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…»

          26 квітня в Зіньківській спеціалізованій школі №2 для учнів 4 –А і 3 – Б класів класоводом 4 – А класу Анощенко Л. В. був проведений виховний захід « Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», присвячений 30 роковинам аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Чорнобиль в історію ввійде назавжди, як місто, що дало назву одній з найбільших в історії катастроф. У ці дні привертається увага як української, так і світової громадськості до страждань людей, які зазнали і продовжують зазнавати дії радіації, — наших співвітчизників і жителів інших держав. Серед них і ті, хто захистив світ від страшної біди ціною свого здоров'я, а інколи й життя. Ми схиляємо перед ними голову.

            В ході заходу учнів ознайомили з подіями, які відбулися 30 років тому, та їх наслідками Присутні вшанували пам'ять загиблих і померлих внаслідок аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання.  Проходять роки після аварії на ЧАЕС. А біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов’язаних з скорботним часом ядерного апокаліпсису. На завершення заходу були покладені квіти до пам’ятника загиблим і померлим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.


Відбулася загальношкільна лінійка

Хто квітень наш отак підступно зрадив,

Що стільки горя, аж рида весна? 

І хто тепер такій біді зарадить?

Щоб жив Дніпро І щоб жила весна. 

 

І щоб, як завше, сад весняним шалом 

Не як ілюзія — дивився і здаля

А істина — Щоб стрілку не заскалило

В дозиметрах, де зболена земля.

 

26 квітня в Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 відбулася лінійка пам’яті Чорнобильської трагедії. Учні школи згадали про події, які сталися 30 років назад, хвилиною мовчання вшанували героїв, які першими кинулись у пекло вогню і залишились навіки там. 

 

МИ - ПАМ"ЯТАЄМО

03.03.2016 року відбулася фінальна гра серед команд-переможців КВН Полтавської області.

Команда КВН "Фортуна" нашої школи цього року вийшла у фінал! Серед 21 команд, згідно рейтингової таблиці, ми посіли п'яте місце.

03.03.2016 року в залі ОЦЕВУМ команди-переможці змагалися у фінальній грі. Наші учні гідно себе представили та подарували безліч позитивних емоцій всім присутнім!

Вітаємо та дякуємо всім керівникам команди та звісно нашим учасникам:

  1. Васильченко Андрій - капітан команди КВН "Фортуна".
  2. Васильченко Вадим - найкращий гравець - 2016.
  3. Макуха Богдан - універсальність команди
  4. Гребеник Віталій - гуморист команди
  5. Ландик Ілона - краса команди
  6. Заєць Ірина - позитив команди

Ви - найкращі! Вітаємо!!! 

7       7        7       7         7     


Вечір-реквієм, присвячений вшануванню Пам'яті Героів Небесної Сотні

19.02.2016 року на базі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№2 відбувся захід, присвячений другій річниці вшануванню Пам'яті Героїв Небесної Сотні.

20 лютого минає другий рік революції Гідності. Ми пам'ятаємо її героїв, які здійснили великий патріотичний подвиг - це Герої Небесної Сотні. Вони загинули за честь, за волю, за право бути народом - джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити й виховувати дітей.

Майдан став символом протистояння, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі. І за цю боротьбу, за нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє жття віддали найкращі. 

 

Вшануємо Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання...