28 квітня – Всесвітній день охорони праці.

     Напередодні в  нашому освітньому закладі  був проведений єдиний урок  «Захищене і здорове покоління». Для проведення уроку класні керівники використали різні форми роботи,щоб інформація була не тільки повчальною, але й корисною та цікавою. 


День Пам'яті та примирення та 73-річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     До святкових дат - Дня пам´яті та  примирення і  73-ї річниці  Перемоги над нацизмом у другій світовій війні,  у нашому навчальному закладі було проведено ряд заходів та зустрічей, в яких прийняли участь наші здобувачі освіти:

-            - 8 травня учні 10-го класу прийняли участь у відкритті пам’ятного знаку невідомим солдатам на центральному кладовищі міста;

         -  в актовому залі відбулася святкова лінійка, підготовлена учнями 8-А-Б класів.  Класні керівники - С.І.Бершак, В.М.Яценко;

 

         -    з святом привітали ветеранів, учасників бойових дій – С.Х.Богославця та В.М.Федоренка.


28 квітня - Всесвітній день з охорони праці                     "Захищене, здорове покоління".

       Напередодні в нашому освітньому закладі був проведений єдиний урок «Захищене і здорове покоління». Для проведення уроку класні керівники використали різні форми роботи, щоб інформація була не тільки повчальною, але й корисною та цікавою. 

      В рамках проведення Всесвітнього Дня з охорони праці було проведено ряд заходів:

- класні години "28 квітня - Всесвітній день охорони праці" за темою "Захищене, здорове покоління";

- конкурс дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей";

- вікторина для учнів 9-10 класів "Безпека в запитаннях і відповідях".


Веселка-2018

20 березня 2018 року учні нашого навчального закладу продемонстрували свої вміння у конкурсі-огляді художньої самодіяльності "Веселка-2018".