Новий рік зустрінем ми з тобою...

Наприкінці грудня у нашому навчальному закладі цікаво та весело учні 1-11 кл. святкували Новий Рік. Відбулися зустрічі з Дідом Морозом та Святим Миколаєм, які привітали учнівський, педагогічний колективи та батьків з прийдешніми святами.

 

У рамках святкувань було проведено новорічні ранки для 1-4, 5-6, 7-8 класів та новорічний вечір для 9-11 кл.

 

Миру, любові та злагоди! З Новим Роком та Різдвом Христовим.

Тиждень добрих справ

Спільно з благодійним фондом «Сильні духом», здобувачі освіти,вчителі та працівники нашого освітнього закладу долучилися до щорічної благодійної акції «Назустріч мрії». Кожен, хто взяв участь у зборі коштів для лікування тяжкохворих дітей, отримав ангелика,на якому писав своє імя,бажаючи тим самим одужання всім діткам. Акція триватиме 3 дні. Всі зібрані кошти будуть перераховані на розрахунковий рахунок благодійного фонду.


13 жовтня 2017року в нашій школі було проведено ряд заходів, присвячених :       - Дню Українського козацтва;                                                                                       - Дню захисника України;                                                                                               - 75- річниці створення УПА;                                                                                         - Дню святої Покрови Пречистої Богородиці.

1) Святкова тематична лінійка. Підготували та провели учні 7-А кл. Класний керівник- Ірина Рудольфівна Безпала.

2) Зустріч учнів 7-Б,8-А та 8-Б кл з бійцем Національної Гвардії, учасником АТО - Миколою Миколайовичем Артемовим. Підготувала та провела – класний керівник 8-Б кл – Світлана Іванівна Бершак.

3) Вшанування загиблих в зоні АТО випускників нашої школи Івана Матвієвського та Віталія Кузьменка учнями 9-А кл, мамою героя та представниками влади.


Олімпійський тиждень в нашій школі

 

    12.09.2017р. був проведений шаховий  турнір серед учнів середніх та старших класів, де були  показані  високий рівень підготовленості та зацікавленості підростаючого покоління до гри в шахи.

   Наступного дня між учнями 5х – 6х кл на стадіоні «Старт» був проведений конкурс «Малюнок на асфальті».

I місце - 5-б кл.

II місце - 5-А кл.

III місце - 6-Б кл.

IV місце – 6-А кл, 5-В кл.

   В четвер – 14 вересня,між учнями 7х-8х кл був проведений конкурс плакатів, на тему « Спорт- це модно».

I місце -7-А кл.

II місце – 8-А кл.

III місце 8-Б кл.

    У п’ятницю, під час проведення олімпійського уроку, всі учні школи мали змогу долучитися до Олімпійських ігор, переглянувши фільми, презентації,книги. В захваті залишилися учні 6-Бкл від зустрічі-презентації   з автором книги « Спортивний калейдоскоп Зіньківщини», вчителем історії нашої школи – Лесею Василівною Літвішко, яка відбулася в шкільній бібліотеці.

    15 вересня між командами 9х - 11х-кл відбувся турнір з міні-футболу .

I місце -10кл.

II місце – 9-А кл.

III місце – 11кл.

IV місце – 9-Б кл.

 

    Під час проведення святкової лінійки, всі учасники спортивних заходів були нагороджені грамотами за зайняті місця.

Участь у заходах до Дня міста

 

     

На минулому тижні учні Зіньківської спеціалізованої школи I-III ступенів №2 приймали активну участь в заходах, присвячених 74-й річниці визволення міста Зінькова від німецько-фашистських загарбників.

 

       5 вересня, під час перепоховання воїнів часів Великої Вітчизняної війни, слово від екскурсоводів шкільного музею «Подвиг і Пам´ять» мав учень 10-го класу – Антон Даценко.

       Наступного дня, 6 вересня, учнями 9-а класу, представниками міської ради, райвійськкомату та головою ветеранів міської ради, були покладені квіти до меморіальних плит солдатів, які загинули в зоні АТО, випускників нашої школи- Івана Матвієвського та Віталія Кузьменка.

 

       О 12-й годині цього ж дня, учні 9-б класу взяли участь в мітингу, який відбувався на меморіалі Вічної Слави міста. Учень 11-го класу - Антон Семенов, від пошуковців школи, привітав усіх присутніх з святковою датою. 

         8 вересня від старшокласників нашого навчального закладу, на міському стадіоні, під час святкування дня міста, були представлені квіткові композиції:

 

  -   «Зранене серце» - 9-а-б класи;

 

  -    «Боже, Україну збережи!» - 10-11 класи.


Перший дзвоник, перший дзвоник пролунає...

1 вересня 2017 року Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 гостинно зустрічала учнів, учителів, батьків і гостів.

Сьогодні свято Першого дзвоника.

Турботливі матусі, схвильовані одинадцятикласники, здивовані першокласники – це головні винуватці свята. Навколо – сміх, гамір, вітання.

      Для кожного з нас – це свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких цей день не просто свято, а свято величне. Звичайно, для тих, хто переступає поріг нашої школи вперше.

       Ось під звуки веселої музики на лінійці з’являються першокласники та їх класоводи: 1-А клас- класовод Юлія Анатоліївна Олефір, 1-Б клас - класовод Тамара Володимирівна Липенко. Школа радо приймає першокласників до своєї дружньої родини.

     Право внести державний прапор України надається призерам, переможцям районних та обласних олімпіад, спортивних змагань, учням 10 класу Сергієві Влоху, Єлизаветі Даценко та учениці 11 класу Аліні Ніколайчук. Свято Першого дзвоника оголошується відкритим. 

    З початком нового навчального року школярів вітає виконуюча обов'язки директора школи Світлана Михайлівна Боровик. Слово надається гостям: голові Зіньківської районної ради С.В. Нерозі та начальникові відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Ю.П.Дахну. Зі словами привітань вони звернулися до всіх учнів та, від імені народного депутата Олега  Кулинича вручили подарунки першокласникам. 

    Традиційно, учнів, які навчалися на відмінно впродовж минулого навчального року на святі першого дзвоника вітали похвальними листами. 

    Право дати перший дзвінок було надано учениці 1-Б класу Мілані Соловей та учню 11 класу Олегові Прокопцову.

    Свято оголошено закритим, а навчальний рік - розпочато. Учні пішли до своїх класів на перший урок 2017-2018 н.р.

Цікаві вікторини, розповіді-подорожі, квести та інші цікаві завдання підготували для допитливих школярів наші вчителі.

 

Ласкаво запрошуємо у Країну Знань!

 


"У пошуках новорічної казки..."

      "У читальному залі Зіньківської районної бібліотеки для дітей пройшов новорічний ранок "У пошуках Новорічної казки" за участю учнів 4-Б класу Зіньківської спеціалізованої школи №2, класовод Липенко Тамара Володимирівна.

      Маленькі актори професійно розіграли сценку з повісті Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом". Діти співали новорічних пісень, дівчатка танцювали танок Бабок-Йожок, від темної сили усіх визволяли українські козаки. Захід пройшов в казковій новорічній атмосфері. В кінці свята діти одержали солодощі від Дідуся Мороза та Снігурочки."

 

автор: Лариса Верьовка

Матеріал розміщено на сайті Зіньківської районної бібліотеки для дітей та доступне за посиланням http://zinkivdetska.blogspot.ru/


Новий рік, новий рік, ми чекали цілий рік...

Протягом 21.12-23.12 для учнів школи відбулися новорічні ранки. 

       Весело та цікаво учні провели час граючи в різноманітні ігри, танцюючи у чарівному хороводі разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими героями. 

       Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність у конкурсах.

      Сподіваємось, що цей святковий настрій залишиться у них надовго!


Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду!                                                             З його приходом кожен з нас сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому.                                Нехай добрий Святий принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Йде до нас Святий Миколай!

19 грудня до нашого навчального закладу та учнів 1-4 класів завітав Святий Миколай. Цього року він приніс подарунки для дітей перших класів. 

 

Чарівну виставу підготували для маленьких школярів учні 5-А класу. На деякий час діти потрапили до казки та на власні очі побачили звірят, які теж хочуть отримати подарунок від Святого Миколая...

 

У нас тепер зима лютує,

Землю снігом засипає,

Та щороку у цю пору

Миколай до нас рушає

             Він сідає в срібні сани,

             Три коники везуть бистрі,

             Ангел-візник поганяє,

             Ясним світлом місяченько

             Їм дороги освітляє....


Загальношкільна лінійка до тижня права

 

Протягом І-ІІ тижня грудня в навчальному закладі відбулися заходи до тижня правовиховної роботи.

 

Так, 8 грудня пройшла загальношкільна лінійка, яку підготували учні 8-А класу та їх класний керівник Харченко Л.О. 

 

Учні дуже чітко та доступно розповіли про основні права дитини, їх набуття відповідно до віку та становлення прав дітей, як в усьому світі, так і в Україні.

 

Вчитель правознавства Боровик С.М. розповіла учням про підписання  основних документів, які регулюють захист прав дитини у нашій країні.

 

                                                 Знайте та вивчайте свої права! Виконуйте свої обов'язки!


Олімпійський тиждень у школі

Вже традиційним в навчальному закладі є проведення Олімпійського тижня. Цього року він розпочався виховною годиною в учнів 5-их класів на тему "Спорт і фізичне виховання - утвердження здорового способу життя та зміцнення миру".

 

Учні мали змогу ознайомитися з історичним розвитком Олімпійських ігор. Змістовним та цікавим був захід, наприкінці якого, діти мали змогу самостійно виготовити "Олімпійські емблеми".

 


Олімпійський урок "Ми - олімпійська надія" (виховна година у 3-А класі)

   

           Впродовж тижня учні початкової школи мали змогу  ознайомитися з історією становлення спорту та Олімпійських ігор. 

 

         

          09.09.2016 було проведено Олімпійський урок в 5-11 класах.     

     

         Наступним етапом Олімпійського тижня стали спортивні змагання між учнями 5-11 класів (08.09.2016). 

         Діти мали змогу позмагатися у різних видах спорту. Весело та цікаво проведений день підсумували 09.09.2016 на загальношкільній лінійці, присвяченій Олімпійському тижню у школі. 

         Право внести Олімпійський прапор було надано найкращим учням, спортсменам школи Капустюку Олегові - учню 11 класу, багаторазовому чемпіону обласних змагань з гандболу;

            Проконцову Олегові - учню 10 класу, багаторазовому чемпіону обласних змагань з нандболу;

            Рябчун Ярославі - учениці 11 класу, багаторазовому переможцю районних змагань з легкої атлетики;

            Баришниковій Альоні - учениці 11 класу, багаторазовому переможцю районних змагань з легкої атлетики.

            Право внести олімпійський вогонь було надано чемпіону України Слобожанської ліги з гандболу, учениці 11 класу Хоменко Яні.      

 

 


Свято першого вересня - 2016

1.09.2016 року в Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 пройшло свято Першого Дзвоника.

 

Радісним та хвилюючим водночас було воно для тих, хто вперше переступив поріг нашої школи. На урочисту лінійку було запрошено учнів 1-А класу і їх першу вчительку Анощенко Любов Василівну та учнів 1-Б класу та їх першу вчительку Ковтонюк Світлану Володимирівну.

 

Право підняти державний прапор України надали:
Васильченко Вадиму ( 11 клас), Рибальченко Інні ( 11 клас), Влох Сергієві ( 9 клас). Учням, які впродовж 2015-2016 навчального року стали переможцями, призерами та лауреатами всеукраїнських, обласних, районних та міжрегіональних конкурсів МАН в різних секціях.

 

Директор школи Лариса Валерїівна Литус звернулася з настановчими словами до наших учнів та всього педагогічного колективу. Побажала у новому 2016-2017 році досягнень в навчанні та спорті, здолати ще більш важкі вершини. Переможців міжнародних та всеукраїнських конкурсів було нагороджено не лише грамотами, а й цінними призами.


На святі були присутні гості: начальник управління соціального захисту населення РДА Віктор Іванович Півень, начальник Зіньківського відділу національної поліції Ігор В'ячеславович Гурин, інспектор у справах неповнолітніх Андрій Миколайович Вовченко, які привітали всіх учнів з початком нового начального року. 

Присутній на святі представник народного депутата України О.І.Кулініча Наталія Іванівна Джувага побажала учням легкого навчання, хороших досягнень та привітала першокласників подарунками.

 

Востаннє продзвенів Перший Дзвінок для учнів 11 класу. Ось так 11 років тому, щасливі і хвилюючі, з татами і мамами за руку вони переступили поріг нашої школи. Для них вона стала другою домівкою. Зі щирими словами одинадцятикласники звернулися до маленьких першокласників та побажали їм здійснення всіх сподівань.

 

Право дати перший дзвінок 2016-2017 навчального року було надано учениці 1-А класу Бадьор Дарії та учню 11 класу Гребенику Віталієві

 

Розпочався новий навчальний рік першим уроком.  В усіх класних колективах говорили про ті патріотичні цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об'єднують нашу державу.Новий рік, новий рік, ми чекали цілий рік...