Нагороджені Похвальними грамотами та листами

Нагородити Похвальними листами таких учнів:

1. Бадьор Дарію Максимівну (3-А клас)

2. Борисенко Анастасію Віталіївну (3-А клас)

3. Григоренка Костянтина Вікторовича (3-А клас)

4. Дейнегу Анну Романівну (3-А клас)

5. Дощенко Олександру Юріївну (3-А клас)

6. Жмурко Надію Володимирівну (3-А клас)

7. Залужну Вікторію Анатоліївну (3-А клас)

8. Костик Олександру Олександрівну (3-А клас)

9. Крамар Анну Ігорівну (3-А клас)

10. Кримовську Станіславу Володимирівну (3-А клас)

11. Кулик Крістіну Андріївну (3-А клас)

12. Кулю Зоряну Романівну  (3-А клас)

13. Ляшенко Злату Олександрівну(3-А клас)

14. Маюру Олександра Сергійовича (3-А клас)

15. Новака Єгора Олександровича (3-А клас)

16. Онищенко Поліну Русланівну (3-А клас)

17. Салевич Вікторію Володимирівну (3-А клас)

18. Саранчу Анну Валеріївну (3-А клас)

19. Теслю Сергія Сергійовича (3-А клас)

20. Циганенко Вікторію В’ячеславівну (3-А клас)

21. Чорногора Сергія Юрійовича (3-А клас)

22. Яненка Богдана Миколайовича (3-А клас)

23. Грищенко Дарію Миколаївну (3-Б  клас)

24. Ремез Христину Сергіївну (3-Б  клас)

25. Сьомак Кіру Юріївну (3-Б  клас)

26. Чиж Марію Андріївну (3-Б  клас)

27. Погорілого Артема Сергійовича (3-Б  клас)

28. Васільєва Вадима Сергійовича (4- А клас)

29. Влох Еліну Богданівну (4- А клас )

30. Дахно Анастасію Олександрівну (4- А клас)

31. Джувагу Емму Русланівну (4- А клас)

32. Ліждвой Наталію Сергіївну (4- А клас)

33. Негоду Остапа Андрійович (4- А клас)

34. Писаренка Владислава Юрійовича (4- А клас)

35. Салевича Валентина Валентиновича (4- А клас)

36. Силку Марію Сергіївну (4- А клас)

37. Дем’янченка Богдана Сергійовича (4- А клас )

38. Гончар Діану Олександрівну  (4-Б клас)

39. Калюжну Лізу Олександрівну(4-Б клас)

40. Мирошниченко Аліну Юріївну(4-Б клас)

41. Онопрієнка Станіслава Сергійовича (4-Б клас)

42. Роткіну Діану Олегівну (4-Б клас)

43. Вовк Анастасію Олександрівну (5-А клас)

44. Кандзюбу Богдана Сергійовича (5-А клас)

45. Омелая Павла Володимировича (5-А клас)

46. Копицю Вікторію Юріївну (5-Б клас)

47. Лупай Анастасію Анатоліївну (5-Б клас)

48. Луценко Вікторію Віталіївну (5-Б клас)

49. Рибальченко Вікторію Анатоліївну (6-А клас)

50. Білоцерківець Даміру Володимирівну (6-Б клас)

51. Зайця Максима Віталійович (6-Б клас)

52. Чабан Ліку Андріївну (6-Б клас)

53. Удовиченка Ярослава Юрійовича (6-Б клас)

54. Удовиченка Максима Анатолійовича (6-Б клас)

55. Горбачевську Софію Антонівну (6-Б клас)

56. Ківшик Анну Олегівну (6-Б клас)

57. Василинку Поліну Сергіївну( 6-Б клас )

58. Кучерук Катерину Дмитрівну (6-Б клас)

59. Ослам Єлизавету Юріївну (6-Б клас)

60. Івашкевич Анну Юріївну (7-А клас)

61. Касян Ольгу Ростиславівну (7-А клас)

62. Кулинич Тетяну Станіславівну (7-А клас)

63. Ємельянова Арсенія Павловича (7-Б клас)

64. Перепелицю Юлію Володимирівну (7-Б клас)

65. Ревенко Ірину Едуардівну (7-Б клас)

66. Давидко Ангеліну Володимирівну (8-А клас)

67. Кириченко Яну Вікторівну (8-А клас)

68. Рудас Владиславу Олександрівну (8-А клас)

69. Стороженко Євгенію Сергіївну (8-Б клас)

70. Влох Поліну Богданівну (10 клас)

71. Касян Анастасію Ростиславівну (10 клас)

72. Ландик Вікторію Юріївну (10 клас)

73. Сень Єлизавету Олександрівну (10 клас) 

 

    Нагородити Похвальними грамотами «За особливі успіхи у вивчення окремих предметів»:      

   

1. Богомола Антона Олександровича (11 клас)         

2. Бойка Романа Вікторовича (11 клас)         

3. Ільїну Руслану Русланівну (11 клас)         

4. Олексенко Аліну Вікторівну (11 клас)         

5. Павлюченко Луїзу Сергіївну (11 клас)         

6. Капустюка Олега Петровича (11 клас)         

7. Рябчун Ярославу Володимирівну (11 клас)         

8. Хоменко Яну Сергіївну (11 клас)         

9. Ландик Ілону Юріївну (11 клас)