Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації

      28 вересня 2018 року  учениці 9-х класів Артемова Лілія, Літвішко Світлана та Тишковець Анастасія  стали учасницями XVII науково-практичної конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації», яка відбувалася цьогоріч у стінах краєзнавчого музею імені  Василя  Кричевського.

    Такий захід ініційований Полтавським відділом МАН України й спрямований на поштовх талановитої молоді до наукових розвідок краєзнавчого спрямування.Дівчата виступали з тезами доповідей про видатних земляків: Сергія Підгаєвського, зіньківця-новатора, Раїсу Кириченко, співачку, та про Тихона Лиманського, місцевого письменника.

 

Наші учні уже не перший рікберуть участь у науково-практичних та історико-філософських конференціях, отримуючи сертифікати та схвальні відгуки науковців. 


Всеукраїнська Українознавча гра "Соняшник"


Шкільне наукове товариство «Зміна» об’єднує обдарованих учнів 8-11 класів, які успішно оволодівають основами ведення наукових досліджень, впевнено засвоюють значний об’єм теоретичних знань, що виходить за рамки програмового матеріалу, вчаться кваліфіковано вести наукову дискусію, беруть участь у інтелектуальних конкурсах.

 

Щороку старшокласники та їх наукові керівники представляють роботи у таких секціях МАН, як:

-         українська література;

-         фольклористика;

-         літературна творчість;

-         англійська мова;

-         журналістика;

-         хімія;

-         екологія;

-        ботаніка і зоологія;

-         географія;

-         історія України;

-        етнологія;

-        історичне краєзнавство;

-         релігієзнавство та історія релігії.      

 

       Зіньківська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №2 стабільно утримує лідируючі позиції в районі за результативністю участі її учнів у ІІ і ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. З кожним роком зростає популярність інтелектуальних конкурсів. Окрім традиційних конкурсів «Кенгуру» і «Левеня» учні долучилися до участі у конкурсі з інформатики «Бобер»,   Всеукраїнській грі «Соняшник».