Обласний форум учнівського самоврядування "Вибори голови обласної ради старшокласників Полтавщини"

1 лютого 2017 року Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського був проведений обласний форум лідерів учнівського самоврядування на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Його метою була активізація процесу діяльності органів дитячого самоврядування на рівні районів, міст та загальноосвітніх, позашкільних закладів.

 

Кожен претендент на посаду голови обласної ради старшокласників ознайомив присутніх із своєю передвиборчою програмою, планами на майбутнє. Для проведення процесу голосування та виборів голови обласної ради старшокласників на форумі обрані секретаріат та лічильна комісія.

 

Після підрахунку голосів, головою обласної ради старшокласників Полтавщини став Станіслав Коваленко, учень 10 класу Розсошенської гімназії Полтавського району.

 


DOCUDAYS - фестиваль міжнародного документального кіно про права людини

Вже протягом трьох років у нашому навчальному закладі учні старших класів мають можливість ознайомлюватися з документальними фільмами, які представлені на щорічних фестивалях DocuDays в Україні.

 

Цього року учні нашого навчального закладу мали змогу ознайомитися з документальними фільмами "Татова донечка" та інші.

 

Права людини даються їй незалежно від раси, статі та віросповідання. Всі ми є рівними та вільними у своїх правах !


"Загальна Декларація прав людини" - інформує головний спеціаліст відділу "Зіньківського бюро правової допомоги"

 

7 грудня 2016 року в нашому навчальному закладі відбулася зустріч з головним спеціалістом відділу "Зіньківського бюро правової допомоги" Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Суконько Катериною Олександрівною. 

 

Зустріч відбулася з учнями 9, 11-их класів. Діти мали можливість більше дізнатися щодо особливостей праці молоді та закріпити свої знання із Загальної Декларації прав людини. 

 

 


Участь у обласній виставці "Нам все під силу!"

       23 листопада в Обласному Центрі естетичного виховання учнівської молоді відбувся обласний фестиваль «Нам все під силу» до Міжнародного дня інвалідів.

        У ньому взяла участь учениця 6-А класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 Ангеліна Давидко.

        «Нам все під силу» – під таким гаслом стартував фестиваль дитячих талантів. 200 дітей з обмеженими можливостями доводять, що інвалідність – це не вирок.

        Учасниця фестивалю Ангеліна Давидко виготовляє декоративні вироби  з 5 років. Роботи, які були представлені на даному заході не залишили байдужим жодну людину. Це ведмедики, домовички, різноманітні роботи з бісеру, вишивка, браслети, традиційні українські ляльки-мотанки з ароматними травами, картини та інші види робіт. Ангеліна брала участь у виставках і до цього проте на такому заході побувала вперше. Також вперше Ангелінка дала інтерв'ю для газети "ОЦЕВУМ Times" ТО "Юний журналіст". 
Творчого тобі натхнення!

 


Конкурс малюнків "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху

        Протягом цього тижня в Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 проходив конкурс малюнків "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху", організатором якого було відділення Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції в Полтавській області. У ньому взяли активну участь учні початкових класів. 

        Найактивнішими були учні 3-Б, 4-А та 4-Б класів. Інспекторами поліції В.Даценком та О.Мелашенком було проведено профілактичні бесіди та практичні вправи з правил дорожнього руху. 

Відбулася акція по збору макулатури

27.04.2016 року в Зіньківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся збір макулатури. Учні 1-11 класів назбирали 370 кг паперу.  Отримані кошти будуть використані для потреб солдат АТО

Акція "Озеленення та благоустрою шкільної території"

Наприкінці минулого тижня (22.04.2016р.) у нашій школі пройшла акція озеленення та благоустрою пришкільної території. У ній  взяли участь учні 5-11 класів. 

                                                Зробімо планету чистішою!