Статут навчального закладу

Download
Файл для завантаження
СТАТУТ 2016.pdf
Adobe Acrobat Document 303.7 KB


Пояснювальна записка до навчальних планів

Download
Пояснювальна записка до навчальних плані
Adobe Acrobat Document 129.9 KB

Навчальні плани 2017-2018

 

Download
Навчальні плани 2017-2018.pdf
Adobe Acrobat Document 246.2 KB


 

 РОЗКЛАД

проведення та склад державної атестаційної комісії

учнів 9 класів за курс базової загальної середньої освіти

Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

у 2017-2018 н.р.

№ з/п

Дата проведення

ДПА

Назва предмету

Клас

Час

початку ДПА

Склад комісії: голова (керівник навчального закладу або його заступник) та вчитель, який викладає у даному класі

  1.  

01.06.2018

Українська мова

9-Б

900

Литус Л.В. - гол. комісії,

директор школи                

Попович Т.І .–  вчитель

Заєць М.С.- асистент

  1.  

01.06.2018

Українська мова

9-А

900

Боровик С.М. - гол. комісії,

заступник директора                 

Попович Т.І. вчитель

Бершак С.І.- асистент

  1.  

04.06.2018

Математика

9-А

900

Боровик С.М. - гол. комісії,

заступник директора                 

Орел Н.М. вчитель

Корба Н.М. - асистент

  1.  

04.06.2018

Математика

9-Б

900

Литус Л.В. - гол. комісії,

директор школи                 

Британ Т.В. –  вчитель

Чорногор А.В.- асистент

  1.  

07.06.2018

Англійська мова

9-А

900

Гавриш Л.В. - гол. комісії,

заступник директора                 

Пантюх  С.М. вчитель

Васильченко Т.О. - асистент

  1.  

07.06.2018

Англійська мова

9-Б

900

Литус Л.В. - гол. комісії,

директор школи                

Пантюх С.М. –  вчитель

Безпала І.Р.- асистент

 

 

РОЗКЛАД

проведення та склад державної атестаційної комісії

учнів 4 класів за курс початкової загальної середньої освіти

Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2

у 2017-2018 н.р.

№ з/п

Дата проведення

ДПА

Назва предмету

Клас

Час початку ДПА

Склад комісії: голова (керівник навчального закладу або його заступник) та вчитель, який викладає у даному класі

  1.  

15.05.2018

Українська мова

4-А

9 год. 25 хв.

Литус Л.В. – голова комісії, директор школи;

Альошкіна Л.Б. - вчитель 4-А класу

  1.  

15.05.2018

Українська мова

4-Б

9 год. 25 хв.

Гавриш Л.В. – голова комісії, заступник директора школи; Лєскова А.І.- вчитель 4-Б класу

  1.  

16.05.2018

Математика

4-А

9 год. 25 хв.

Литус Л.В. – голова комісії, директор школи;

Альошкіна Л.Б. - вчитель 4-А класу

  1.  

16.05.2018

Математики

4-Б

9 год. 25 хв.

Гавриш Л.В. – голова комісії, заступник директора школи; Лєскова А.І.- вчитель 4-Б класу