ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2

Склад психологічної служби навчального закладу: 

Практичний психолог  - Інна Миколаївна Герасименко. 
Соціальний педагог - Анна Валеріївна Галич. 

 

Проблема, над якою працює ПСШ  "Профілактика негативних звичок в учнівському колективі".

 

 

Національна гаряча лінія       Національна дитяча гаряча лінія  

"Профілактика споживання ПАР"

     24 травня 2018 року соціальним працівником БО "Світло надії" молодіжного центру "Lighthouse" Дар'эю були проведені заняття з метою профілактики споживання психоактивних речовин з учнями 8-их та 10-го класу.

     Під час заходу учні ознайомилися з причинами вживання ПАР та їх видами. У ході заняття підлітки мали змогу задати питання та поспілкуватися на дану тематику. 

      


1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

 

 

У всьому світі 1 грудня є днем боротьби зі СНІДом. До цього дня учнями 8-А та 10 класів було проведено профілактично-роз'яснювальну акцію. Всі, хто взяв участь у даному заході отримав на згадку червону стрічку - символ боротьби з ВІЛ/СНІДом.

 

"СНІД не передається через обійми" - обіймаючи, повідомляли учні учнівському та педагогічному колективу навчального закладу.


18 жовтня - Європейський день боротьби із торгівлею людьми

             

           

            З метою просвіти та попередження торгівлі людьми 18 -19 жовтня у нашому навчальному закладі відбулися заняття з елементами тренінгу "Профілактика протидії торгівлі людьми". 
           

             Впродовж занять учні мали змогу дізнатися про сучасний стан, причини, форми  та методи залучення з метою продажу. Дали визначення понять "торгівля людьми", "посередник", "вербувальник", "викрадач" та ін.  Мали змогу ознайомитися з реальними історіями людей, яким вдалося втекти з рабства. 
             

             Заняття були проведені з учнями 10-ого та 11-класу.