"Діти -це щастя. Усиновлення - це любов назавжди!"

28 вересня 2018 року учні Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 долучилися до Всеукраїнської акції-флешмобу "Усиновлення - це любов назавжди", спрямованої на привернення уваги громадян нашого міста до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які чекають на родину.

1 грудня - День боротьби з ВІЛ/ СНІДом

     Традиційним у нашому навчальному закладі є проведення різних інформаційних, профілактичних заходів, які приурочені пам'ятним датам.

      1 грудня в Україні є днем боротьби з ВІЛ/ СНІДом. Це страшна хвороба, яка з кожним роком набирає все більших масштабів. У нашій країні людей із даним захворюванням є дуже багато.

      У боротьбі з даним захворюванням першочерговим є профілактично-роз'яснювальна робота. Тому Зіньківським  центром соціальних служб для сімей, дітей та молоді РДА спільно з шкільною психологічною службою школи було проведено конкурс учнівських презентацій на тему: "Зупини ВІЛ/ СНІД!"

Всього на розгляд жюрі було представлено до 20 робіт. Учасниками конкурсу стали учні 9-10 класів.

 

      Серед усіх робіт учасників було визначено найкращих:  Ярина Гапанович (9 клас), Наталія Блажко (9 клас), Ігор Борисенко ( 9 клас). Інших учасників, учнів 9-10 класів, як і переможців було нагороджено призами.

 

      Учасників нагороджували: завідувач сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Івко Станіслав Васильович та головний спеціаліст Зіньківського центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді РДА Ківшик Ольга  Миколаївна.

 

Знати - означає бути озброєним! 

2.

Психологічною службою школи спільно з Зіньківським Центром у Справах Сім'ї, дітей та молоді було підведено підсумки конкурсу дитячих малюнків "Скажімо НІ - шкідливим звичкам!"

Упродовж ІІ та ІІІ тижня листопада 2016 року в нашому навчальному закладі було проведено конкурс дитячих малюнків з метою профілактики шкідливих звичок. У конкурсі взяли участь 5-і класи Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2. Підсумки було оголошено 16 листопада.

Переможців, які зайняли перше, друге, третє місця та учнів, які брали участь було нагородженно подарунками: шкільним приладдям та солодощами.

 

                На заході виступила завуч по виховній роботі Ольхова Ю.Ю. та директор Зіньківського ЦССДМ Литус В.М. Вони розповіли дітям про негативний бік вживання шкідливих звичок та можливих наслідків їх вживання. 

 

 Вітаємо переможців! Так тримати!